День працівників освіти

03.10.2024 року в стінах ВСП «Фаховий коледж МНУ ім. В.О. Сухомлинського» відбувся святковий захід, присвячений Дню працівників освіти

Свято День вчителя в Україні – День працівників освіти, відзначається у першу неділю жовтня. Встановлено Указом Президента України в 1994 році.

Захід пройшов в дружній домашній атмосфері. Студенти привітали викладачів зворушливими творами та співами, подарували у цей непростий для Української освітньої спільноти час купу неімовірних вражень та емоцій, нагадали викладачам – якою важливою є їхня робота!

За сумлінну працю та особистий внесок у розвиток освіти та виховання молоді викладачі: Рукінова Світлана Сергіївна, Сахарова Олена Миколаївна та Санайко Ксенія Миколаївна отримали почесні грамоти від Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.