Циклова комісія з дисциплін загальноосвітнього циклу підготовки (обслуговуюча)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ З ДИСЦИПЛІН ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО ЦИКЛУ ПІДГОТОВКИ

Циклова комісія загальноосвітнього циклу підготовки готує студентів до сприйняття, оволодіння й набуття професійних знань. Комісія створена для навчально-методичного та виховного забезпечення знань з навчальних дисциплін за усіма спеціальностями, а також для вдосконалення методичної й професійної майстерності викладачів. Основним напрямком діяльності комісії є організація навчальної діяльності студентів:

  • Навчально-методичне та інформаційне забезпечення навчальних дисциплін.
  • Розвиток творчих здібностей, активізація пізнавальної діяльності студентів через використання різноманітних форм і методів навчання.
  • Методична допомога молодим викладачам.
  • Підвищення професійного рівня викладачів.
  • Реалізація інноваційних педагогічних та інформаційних технологій, направлених на покращення якості підготовки спеціалістів.
  • Навчально-дослідницька робота студентів.
  • Організація роботи з обдарованою молоддю.
  • Проведення профорієнтаційної роботи в навчальних закладах міста та області.

Циклова комісія з дисциплін загальноосвітнього циклу підготовки (обслуговуюча):
Голова комісії – Василенко Олена Миколаївна – викладач вищої категорії.

Члени комісії:

  1. Архипов Володимир Васильович – викладач;
  2. Берковська Катерина Володимирівна – викладач І категорії;
  3. Вертелецький Олег Іванович – викладач;
  4. Дідовик Олена Юріївна – викладач І категорії;
  5. Мельниченко Юлія Миколаївна – викладач І категорії;
  6. Пушкаренко Інна Миколаївна – викладач;
  7. Семерджян Микола Геворкович – викладач;
  8. Суровцева Лариса Іванівна, викладач вищої категорії, викладач-методист
  9. Яхонтова Валентина Миколаївна – викладач.

Перелік дисциплін, що закріплені за цикловою комісією:

  1. Біологія і екологія
  2. Всесвітня історія
  3. Громадянська освіта (Основи правознавства*)
  4. Зарубіжна література
  5. Захист Вітчизни
  6. Іноземна мова
  7. Інформатика
  8. Історія України
  9. Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія)
  10. Медико-санітарна підготовка
  11. Правознавство
  12. Природничі науки
  13. Технології
  14. Українська література
  15. Українська мова
  16. Фізика і астрономія
  17. Фізична культура
  18. Фізичне виховання
  19. Хімія