Засідання старостату коледжу

В рамках виконання завдань плану виховної роботи на 2024-2025 н.р. та з метою покращення показників успішності, відвідування студентами навчальних занять протягом навчального процесу, розвиток особистої ініціативи, інтелектуальних і творчих здібностей студентів шляхом заохочення їх до роботи в органах студентського самоврядування, становлення у студентів активної громадської позиції, вироблення у них планового підходу до вирішення виникаючих в ході навчального процесу проблем, заступником директора з виховної роботи коледжу, Санайко К.М. та старостами академічних груп І-VІ курсів, було проведено засідання старостату в форматі он-лайн 11.09.2024 та зустріч оф-лайн 17.09.2024.

Пріоритетними були питання:

• відвідування студентів, роботи з відстаючими студентами, обрання активу коледжу за напрямками:
  • обов’язки старости (обговорення Положення про старостат)
  • волонтерський сектор
  • культурно-масовий сектор
  • інформаційний сектор
  • заходи до відзначення Дня працівника освіти

Зазначимо, що такі заходи будуть проводитися на систематичній основі.