День фізичної культури та спорту “Сильне тіло – сильний дух! Спорт об’єднує!”

“Сильне тіло – сильний дух! Спорт об’єднує!” – саме під таким гаслом студенти нашого закладу разом із викладачем фізичної культури Ніколаєнко Є.В. провели тиждень активностей, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Це свято, яке традиційно відзначається в другу суботу вересня, є важливим для всіх спортсменів, тренерів, працівників спортивної галузі та тих, хто підтримує здоровий спосіб життя.

Протягом усього тижня студенти брали активну участь у різноманітних фізичних вправах, руханках.  Тренування починалися із динамічної розминки, яка заряджала учасників енергією на весь день. Студенти виконували кардіотренування, вправи на розвиток м’язової сили, що допомагали розвивати витривалість та спритність.

Тиждень, присвячений Дню фізичної культури та спорту, став чудовою нагодою нагадати про важливість спорту у щоденному житті. Студенти отримали заряд позитиву, зміцнили здоров’я та ще раз переконалися, що спорт не тільки допомагає бути в хорошій фізичній формі, а й об’єднує людей, створює міцні зв’язки та допомагає досягати нових вершин.

Нехай спорт стане невід’ємною частиною вашого життя, дарує енергію, натхнення та впевненість у власних силах. Бажаємо вам нових спортивних досягнень, міцного здоров’я та незламної волі до перемог! Нехай кожен крок вперед веде до успіху, а командна підтримка і єдність надихають на нові звершення! Спорт об’єднує – рухаємося разом до кращого майбутнього!