Мовно-літературний захід до Дня ерудита

5 лютого 2024 року під керівництвом викладача української мови і літератури, Погребняк О. О., для студентів І курсу провели позааудиторний мовно-літературний захід до Дня ерудита на тему: «І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик… (Т. Г. Шевченко)». До організації та проведення конкурсу долучилися студенти-магістранти МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Студенти коледжу дізналися про історію свята, зрозуміли різницю у поняттях  «ерудит» і «ерудиція» та дізнались багато цікавих фактів про відомих ерудитів. Погребняк О. О. та магістранти провели інтерактивні мовно-літературні ігри та вікторини, а на завершення кожний для себе з’ясував важливе питання:  чому важливо бути ерудованою людиною в наш час…