Освітній захід до Дня безпечного Інтернету

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). З цієї нагоди викладачем коледжу Подгорною А. О. проведено заняття з платіжної безпеки на тему: “Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час”. Метою заняття є: познайомити студентів із правилами платіжної безпеки, вберегти студентів від випадків шахрайства, поліпшити обізнаність студентів про кібергігієну, платіжну безпеку та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі.

Під час освітнього заходу студенти дізнались про важливість дотримання правил безпеки платежів та розрахунків в Інтернеті.

Для проведення заняття були використані навчальні матеріали, розроблені експертами Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.

За допомогою платформи Kahoot – онлайн сервісу для створення інтерактивних завдань – студенти закріпили отриманні знання про:

• основні правила платіжної безпеки;
  • як захистити свої акаунти та пристрої;
  • що таке фінансовий номер телефону та навіщо він потрібен;
  • актуальні схеми шахрайства у воєнний час та як від них вберегтися;
  • правила онлайн-покупок.

та вміють:

• створювати надійні паролі;
  • встановлювати багатофакторну автентифікацію;
  • розпізнавати шахраїв під час телефонних розмов та в інтернет-мережі;
  • здійснювати онлайн-покупки з дотриманням правил платіжної безпеки.

Ділимося важливою інформацією зі студентами та допомагаємо їм стати відповідальними користувачами Інтернету!