Виховний захід до Дня Збройних сил України

6 грудня 2023 викладачем Левицькою В.С та  студентами Пятаченко Анастасією, Коробковою Оленою, Поліщук Ігорем, Крамаренко Дарією, Верстяк Софією, Єгоровою Дарією, Ходаковскькою Владою було проведено літературно- музичну композицію до Дня Збройних Сил України. Мета заходу вшанувати світлу пам’ять тих, хто загинув на полях боїв з ворогом; познайомити студентів з загиблими Героями Миколаївської області; виховувати моральні чесноти,  почуття гордості за свій народ, національну свідомість та патріотизм; сприяти формуванню громадянської позиції як одного з проявів духовності нації, патріотичності; дати можливість відчути особливу цінність миру і спокою у світі, важливість таких понять як милосердя, підтримка та співчуття.