Вітання з призначенням стипендії голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради

Щиро вітаємо Шматолоху Вікторію, студентку ІІІ курсуденної форми навчання спеціальності 231 Соціальна робота Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» з призначенням академічної стипендії голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради!

Так, 27 жовтня 2023 року у онлайн форматі відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендії голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради здобувачам фахової передвищої освіти за підсумками 2022-2023 навчального року.

До складу зазначеної вище комісії ввійшли депутати обласної ради, керівники та викладачі закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, представники органів студентського і учнівського самоврядування.

На призначення стипендії голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради надано матеріали 24 осіб із закладів вищої освіти, 12 осіб із закладів фахової передвищої освіти та 4 особи із закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Членами експертної комісії визначено 6 здобувачів освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти, які за підсумками 2022/2023 навчального року отримуватимуть стипендію голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради.

Пишаємося досягненнями Вікторії та бажаємо подальших успіхів та звершень!