Участь у конкурсі “Пика шахрая”

Студенти 235 групи коледжу спеціальності «072 Фінанси, банківська справа та страхування» Тетяна Шевченко, Вікторія Адамчук та Ярослава Цибульська на чолі з викладачем фінансових дисциплін  А. О. Подгорною взяли участь у конкурсі “Пика шахрая”, ініційованим Національним банком України разом із партнерами.

Захід відбувся в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.

Конкурс “Пика шахрая” – це освітня ініціатива, під час якої студенти на чолі з ментором-педагогом роблять із гарбузів страшні пики шахраїв у стилі Хелловіну та створюють відео, де показують зроблені пики й розповідають про них. Наші студенти створили цікаве відео-мультфільм: розказали, якою схемою шахрайства займається герой та зазначили, якого правила платіжної безпеки потрібно дотримуватися, щоб вберегтися від шахрая !

Тож будьте пильні та  завжди дотримуйтесь правил з платіжної безпеки !