Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Проводиться на виконання Указів Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», від 28 листопада 2007 року № 1155 «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334.

Метою конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України та Ліга українських меценатів.

Вітаємо переможців І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, студентів ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.сухомлинського»:

I місце – Коробкова Олена Мирославівна, студентка І курсу (115 група).

ІI місце – Приймак Дарина Володимирівна, студентка І курсу (135 група).

ІIІ місце – Мачарський Владислав Віталійович, студент ІІ курсу (215 група) – керівник викладач української мови і літератури Погребняк Олександра Олегівна.

Відповідно до Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, затвердженого Указом Президента України від 3 жовтня 2008 року № 899, переможцям конкурсу, які посіли перше місце, буде призначено стипендію Президента України, тож зичимо нашим студентам перших місць!