Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928.

Конкурс проводиться відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 571.

Студенти ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» взяли участь у І етапі конкурсу. Маємо проміжні результати:

I місце – Коробкова Олена Мирославівна, студентка І курсу (115 група).

ІI місце – Пятаченко Анастасія Вячеславівна, студентка І курсу (115 група).

ІIІ місце – Єгорова Дар’я Артурівна, студентка І курсу (115 група). Керівник – викладач української мови і літератури Погребняк Олександри Олегівни. Вітаємо студенток та їхню керівницю та бажаємо подальших успіхів!