Участь у конкурсі «Пика шахрая»

Студенти 115 групи Поліщук Ігор та Пятаченко Анастасія, студентка 125 групи Шаповал Олександра, на чолі з куратором Левицькою В.С. взяли участь у конкурсі «Пика шахрая», ініційованим Національним банком України разом із партнерами.

Захід відбувся в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.

Конкурс «Пика шахрая» – це освітня ініціатива, під час якої студенти на чолі з ментором-педагогом роблять із гарбузів страшні пики шахраїв у стилі Хелловіну та створюють відео, де показують зроблені пики й розповідають про них. Наші студенти створили цікаві відео: показали та презентували зроблені пики шахраїв; розказали, якими схемами шахрайства займаються зроблені пики та зазначили, яких правил платіжної безпеки потрібно дотримуватися, щоб вберегтися від шахраїв! Маємо надію, що ввійдемо у п’ятірку переможців))

Тож будьте пильні та  дотримуйтесь порад з платіжної безпеки!