Правопросвітницький вебінар «Відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень»

12 травня 2023 року Миколаївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за сприяння викладача правових дисциплін Рукінової Світлани Сергіївни було проведено для студентів Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» правопросвітницький вебінар на тему: «Відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень».

До участі в заході була залучена спікерка – головний юрист Миколаївського бюро правової допомоги №1 Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Дука Валентина, яка детально розповіла присутнім про поняття та види юридичної відповідальності за законодавством України.

Фахівчиня звернула увагу слухачів на особливості застосування кримінальної та адміністративної відповідальності для неповнолітніх.  Крім того, спікерка розповіла присутнім про види покарань, які можуть бути застосовані до неповнолітніх правопорушників.

Дякуємо спікерці за змістовний виступ, професійний досвід та поради щодо актуальних проблем суспільного життя.