Вебінар «Як та коли виник Національний банк України»

16 квітня 2023 року студенти коледжу І та ІІІ курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» разом із викладачем фінансових дисциплін А. О. Подгорною відвідали вебінар НБУ на тему: «Як та коли виник Національний банк України», проведений начальником відділу «Музей грошей» Денисом Толочко.

Під час заходу студенти дізналися про цікаві факти виникнення першого у світі центрального банку та особливості створення Національного банку України. Як так сталось, що Національний банк України з’явився на кілька місяців раніше ніж було проголошено незалежність? Які перешкоди довелось здолати понад 30 років тому, щоб створити центральний банк України? Які доленосні рішення Національного банку заклали фундамент банківської системи України? Про все це та багато іншого присутні дізнались під час вебінару.

Дякуємо за корисний навчальний матеріал!