Участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції для студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених

19 травня 2022 року студенти ВСП «Фаховий коледж Миколаївського національного імені В. О. Сухомлинського» взяли активну взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції для студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених, що відбулася на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Студенти коледжу виступили із доповідями на засіданні секції № 6 «Актуальні питання сучасної філологічної науки». Так, студентки 115 групи спеціальності 081 Право, Бобейко Вікторія, проаналізувала сучасний стан орфографії української мови, а Кислиця Ірина розповіла про складні випадки акцентуації іменників в українській мові; студентка 125 група спеціальності 231 Соціальна робота, Шматолоха Вікторія, пояснила особливості функціонування термінів у фантастичному романі Дж. Оруелла «1984»; студенти 155 групи спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія, Панфілов Максим, навів приклади складних випадків акцентуації прикметників в українській мові, а Родіонов Максим зосередив увагу на функціонуванні діалектизмів у творчості В. Стефаника. Завершила роботу секції к.філ.н, викладач вищої категорії Мікрюкова Катерина Олександрівна доповіддю «Вербалізація асоціативного поля «народ» у національній свідомості мешканців Миколаївщини». Виступи супроводжувалися продуктивними дискусіями.

Фінал конференції відзначився життєствердною настановою, націленою на перемогу. Віримо, що наука, освіта, знання врятують світ, здобудуть перемогу і подолають темряву війни!

Програма ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції для студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених