Челендж «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців»

Кожного третього четверга в травні в Україні відзначається День вишиванки. Вишиванка вже давно стала символом української гордості, нескореності й волелюбності, за яким нас упізнають по всьому світу.

18 травня 2022 року студентка 125 групи ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» Шматолоха Вікторія гідно представила коледж у творчому челенджі «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців», організованому науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти. Вікторія зворушливо та натхненно продекламувала уривок із поеми Тараса Шевченка «Катерина».

Вишиванка – це наш оберіг. Тож нехай наше з вами життя буде виткане різнокольоровими нитками – миру, надії, віри, щастя, добра, злагоди!