Переможці ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з громадянської освіти

Упродовж жовтня-листопада 2021 року в дистанційному форматі проводилась інтернет-олімпіада «На урок» з громадянської освіти, в якій взяти участь мав змогу будь-який студент України. Для цього достатньо було зареєструватись, отримати доступ до особистого кабінету та виконати завдання в зручний для учасника час. Після завершення виконання роботи студенти мали змогу побачити результат та проаналізувати допущені помилки.

Наприкінці листопада було оголошено результати інтернет-олімпіади «На урок». За підсумками, студенти ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» отримали дипломи:
І ступеня – Зубар Дар’я, студентка групи 115;
ІІ ступеня – Жепало Роман, студент групи 115, Бундєлєв Станіслав, студент групи 115;
ІІІ ступеня – Шматолоха Вікторія, студентка групи 115.

Вітаємо наших переможців та їх керівника – Рукінову Світлану Сергіївну, викладача І категорії циклової комісії загальноосвітнього та економіко-гуманітарного напряму підготовки! Бажаємо нових перемог!