Вітаємо активних і талановитих!

16 грудня 2021 року в актовій залі університету привітали кращих з кращих студентів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, серед яких були і студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського». Первинною профспілковою організацією студентів на чолі з О. В. Войчун було організовано відбір найрозумніших, найталановитіших, найактивніших претендентів.

Церемонія нагородження «Студент року – 2021» відбулась у вигляді стилізованого дійства «KingsMNU». Номінантів вітали перевтілені в «агентів» представники ректорату, декани, викладачі й різні творчі особистості.

Переможницею в номінації «Громадський діяч» стала Демченко Катерина Андріївна, студентка четвертого курсу ВСП «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» спеціальності 081 «Право»;

Номінантом у категорії «Гордість університету» була Юрченко Катерина Вікторівна, студентка четвертого курсу ВСП «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» спеціальності 081 «Право», у категорії «Профспілковий лідер» – Красноноженко Віталія Олегівна, студентка третього курсу ВСП «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та у категорії «Науковець року» – Захарчук Маріанна Володимирівна, студентка третього курсу ВСП «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» спеціальності 231 «Соціальна робота».

Пишаємось вами, наші любі студенти! Пишаємося, що Ви змогли потрапити в номінації загальноуніверситетського конкурсу «Студент року – 2021» та бути відібраними до спільноти кращих студенів університету!

Дякуємо співорганізаторам: ТЦ «Естетика», ведучим, студентському активу, тьюторам, талановитій молоді.