Міжнародний день студента

Свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів. Міжнародний день студентів має сумну історію. Він присвячений подіям 17 листопада 1939 року в Чехословаччині.

В окупованій нацистами Празі студенти та викладачі вийшли на демонстрацію з нагоди святкування річниці університету. Німці розігнали демонстрацію і заарештували тисячі студентів, а деяких стратили. На згадку про ці події 17 листопада стали відзначати Міжнародний день студента.

Наші найкращі студенти, ми бажаємо Вам успіхів, творчого натхнення у навчанні та житті! Здійснення усіх мрій! Легкого навчання, добрих і мудрих наставників, а по закінченні навчання – блискучої кар’єри. Нехай студентські роки пройдуть легко, безтурботно і залишать приємні спогади на все життя. Віримо у Ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України.