День української писемності та мови

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.

Відповідно до Указу Президента України від 06.11.1997 року №1241/97 щороку у ВСП «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» відзначають День української писемності та мови на честь Преподобного Нестора Літописця – послідовника Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з їх праць розпочинається писемна українська мова.

Студенти ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» прийняли участь у написані радіодиктанту національної єдності. В цей день кожен охочий міг перевірити свої знання орфографії, пунктуації та інших правил української мови та продемонструвати свою єдність з тими, хто любить і шанує українське слово.