День захисника України

Уже сьомий рік поспіль восени ми святкуємо День захисника України. Свято традиційно проводиться 14 жовтня. У цей день українці вшановують наших оборонців Вітчизни, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цю дату у 2014 році було обрано невипадково. Тісний зв’язок між цими святковими днями пов’язаний із тим, що ще з давніх-давен козаки вважали Матір Божу своєю небесною заступницею й покровителькою. Ця дата ще одне нагадування – війна триває і неможливо скласти ціну героїзму усіх тих, хто зараз є на передовій і тих, хто там загинув.

Сьогодні, 12 жовтня 2021 року, з нагоди святкування Дня захисника України у ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» відбулася онлайн-зустріч з героєм-кіборгом, нашим земляком Гуссіді Сергієм Миколайовичем.

Студенти та викладачі мали змогу поставити запитання та послухати розповіді славного героя.

Сергій Миколайович розказав про нелегку працю, труднощі та перспективи та побажав хлопцям та дівчатам, майбутнім захисникам успіхів у житті та навчанні.

Дякуємо нашому кіборгу та пишаємося Вами!