День Вишиванки

20 травня студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» взяли участь в культурно-виховному заході, присвяченому Дню Вишиванки. Викладач Біловус Т. В. познайомила студентів з історією походження даного свята, а також провела цікавий тематичний квест, присвячений даній події. День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. Студенти виконували цікаві завдання, а також за допомогою відповідних підказок, які треба було розгадати, шукали вишиванки, що були сховані на території коледжу. Все дійство завершилося нагородженням переможців, а також солодощами для всіх учасників квесту.