Відвідування кафедри військової підготовки

28 травня студенти і викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» відвідали кафедру військової підготовки МНУ імені В.О.Сухомлинського. Дякуємо за організацію заходу завідуючому кафедри теорії і методики фізичної культури, кандидату педагогічних наук, доценту, капітану Лелеці Віталію Миколайовичу!
Під егідою студентів кафедри теорії та методики фізичної культури, майбутніх вчителів фізичної культури та захисту України, студенти і викладачі коледжу пройшли сім опорних локацій, де навчилися збирати і розбирати зброю, наповнювати магазин патронами, стріляти по мішенях на дальніх відстанях, стріляти у лазерному тирі, вивчили правила поводження зі зброєю та ще багато чого іншого.