Майстер-клас з української мови

Підготовка до успішного проходження ДПА у форматі ЗНО з української мови продовжується!
Студенти ІІ курсу Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» активно готуються до державної підсумкової атестації (ДПА) з предметів загальноосвітньої компоненти у форматі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).
8 квітня 2021 року пройшов черговий майстер-клас з теми «Синтаксис. Словосполучення» від викладача української мови Гінкевич Оксани Валентинівни. Ми звертаємо увагу на методи виконання типових завдань та на помилки, яких найчастіше допускають при розв’язанні студенти, надаємо поради, як їх уникнути.
Слідкуйте за нашим розкладом та відвідуйте майстер-класи разом з нами. Це цікаво і корисно!