Участь у Міжнародній конференції

Досліджуємо, моделюємо, вдосконалюємось, творимо!!! Карантин стимулює до творчого пошуку!!!
18 грудня 2020 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку науки», м. Ужгород, Україна.
Участь у конференції прийняв і студент четвертого курсу Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» ЗОВТУН ТАРАС, група 455 (науковий керівник – БОЖКО НАДІЯ ВАЛЕРІЇВНА), де презентував дослідження на тему: «Проєкт моделі програмного забезпечення банкомату» у секції «Технічні науки та інформаційні технології».
Вітаємо Тараса з успішним висвітленням своєї розробки! Бажаємо успішного захисту дипломного проєкту! Не зупиняйся на досягнутому, впевнено крокуй вперед! Успіху та творчого натхнення!