Тренінговий онлайн-захід «Відсотки в нашому житті»

21 грудня 2020 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського», під керівництвом викладача Марінової Валерії Віталіївни, відбувся відкритий онлайн-захід з математики «Відсотки в нашому житті».
Відсоток – одне з математичних понять, яке часто зустрічається в нашому житті. У сучасному світі вміння робити відсоткові розрахунки необхідні кожній людині. З відсотками ми зустрічаємось у магазинах під час акцій та розпродажу; в банках; коли підвищуються тарифи; під час оплати штрафу чи пені; під час покупки деяких продуктових товарів, та ін.
Тож, під час нашого заходу пропрацювали зі студентами різноманітні ситуації, приклади, вирішили ряд задач з відсотками. І тепер з впевненістю можемо сказати, що наші студенти точно зможуть правильно визначити знижку в супермаркеті, відсотковий вміст жирності йогурту і на скільки в майбутньому році виросте заробітна плата батьків 🙂