Краєзнавча онлайн вікторина з англійської мови «Do you know London’s places of inrest»

16 грудня 2020 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» студенти перших курсів змагалися у запеклій боротьбі за перше місце у краєзнавчій онлайн-вікторині з англійської мови «Do you know London’s places of inrest?» під керівництвом викладача англійської мови коледжу – Левицької Вікторії Сергіївни.
Мета вікторини – удосконалити навчальний матеріал у неформальній обстановці, розвивати навички усного ситуативного мовлення, підвищувати інтерес студентів до вивчення англійської мови, активізувати навички колективної роботи.
У вікторині брали участь команди 1 курсу спеціальності «Право», «Соціальна робота», «Комп’ютерна інженерія» та «Прикладна математика».
Тож, маємо такі результати:
ІІІ місце зайняла група 125, спеціальність «Соціальна робота», із результатом 11 балів.
Учасники: Заверуха Роксолана, Редколес Аліна, Король Вероніка.
ІІ місце – 115 група, спеціальність «Право», із результатом 15 балів.
Учасники: Мужила Валерія, Стренада Владислав, Голуб Сніжана.
І місце – 155, 165 групи, спеціальності «Комп’ютерна інженерія» та «Прикладна математика», які отримали 37 балів!!!
Учасники: Невмержицький Микола, Гончарук Денис, Буберенко Станіслав, Васильєв Станіслав, Волинська Марія.
Вітаємо всіх учасників! Ви показали чудовий результат і прекрасний рівень володіння англійською мовою! Чекаємо наступних конкурсів і ваших перемог! Ви – найкращі!