В Коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського з 13.05.2019 р. по 19.05.2019 р. розпочався тиждень РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я в рамках участі в пілотному проекті Healhty Challenge 2019!!!

Третій тиждень – ЕКВАТОР!!! Про пілотну програму «ЗДОРОВИЙ ВИКЛИК» можна багато що сказати одним словом – КРУТО!!! Кожен день насичений різноманітними видами активностей – спортивними змаганнями, іграми, оздоровчими процедурами, рухливими іграми на свіжому повітрі, студіями, творчими заходами та багато чим іншим. І саме зараз в коледжі проходить тиждень репродуктивного здоров’я, яке є домінантним.

Хтось народжений бути митцем, хтось – фінансовим генієм, а хтось – майбутнім олімпійцем. Та більшість людей можуть почуватися щасливими, лише виконавши особливе призначення – продовження роду. Можливо, ви або дехто з ваших друзів поки що не вважає це головним. Однак мине час, і створення сім’ї, народження та виховання дітей ста¬нуть найважливішими і найвідповідальнішими у вашому житті.

Отож, продовжуємо наш марафон тижнем репродуктивного здоров’я!!! Шановні студенти, долучайтесь до наших локацій протягом цього тижня!!! Буде пізнавально, корисно та цікаво!!! Здоровим бути модно!!!

Дайджест тижня репродуктивного здоров’я в коледжі (корпус № 11):

Дата проведення заходу Тема заходу Адреса закладу, що проводить захід Час та місце

проведення заходу

Відповідальні
13.05.19 Відкриття тижня. Початкове Інтернет опитування молоді «Статеве життя в сучасному світі. Що я знаю про це…» Коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського

9.00-16.30

Студентський актив коледжу

Лекція-бесіда: Репродуктивне здоров’я як складова частина здоров’я людини та суспільства Коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського

м. Миколаїв, вул. Бузника, 5

ауд. 226

(115, 155, 165, 225, 215, 325, 345)

Яхонтова В.М.

Іванець О.О.(фахівець із соціальної роботи Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді)

14.05.19 Лекція-бесіда: Збереження репродуктивного здоров’я дівчини, як майбутньої матері. Профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом і сучасні методи контрацепції. Клініка дружня до молоді,

вул. Чкалова,93

(гр.115, 155,165,225,335)

Яхонтова В.М.

Хардікова Т.А. (дитячий гінеколог)

Психологічний тренінг «Репродуктивне здоров’я: розмовляємо на рівних» Коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського

13.20 Гінкевич О.В.

Гулькова Д.С.

Саранчук І.В.

15.05.19 Лекція-бесіда: Репродуктивна поведінка підлітків. Профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом і сучасні методи контрацепції Клініка дружня до молоді,

вул. Чкалова, 93

(115, 155,165,215,265,255)

Нанаров О.І. (уролог)

Круглий стіл «Соціально-правові підстави поліпшення репродуктивного здоров’я нації» Коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського м. Миколаїв,

ауд. 317

Дідовик О.Ю.

Студентський актив коледжу

16.05.19 Тренінг-бесіда: Толерантність. ВІЛ/СНІД. Наркоманія. Миколаївська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»

м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 131в

ауд. 218

Мельнікова О.В.

Акція «Не дай СНІДу шанс!» Коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського м. Миколаїв,

вул. Бузника, 5

11.20 – 11.50 Саранчук І.В.

Студентський актив коледжу

17.05.19 Підсумкове Інтернет опитування молоді «Статеве життя в сучасному світі. Що я знаю про це…» Коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського м. Миколаїв,

9.00-16.30

Студентський актив коледжу

Арт – терапія: Репродуктивне здоров’я, особливості його формування Клініка дружня до молоді,

вул. Чкалова, 93

Студентський актив коледжу

Друзі, попереду ще багато цікавого та корисного!!! Долучайтесь активніше до наших локацій!!!

Тиждень РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я в рамках проекту Healhty Challenge 2019:

Запрошуємо переглянути відео звіт тижня РАЦІОНАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ, що проходив у КОЛЕДЖІ з 03.05.2019 по 12.05.2019 року за посиланням: