Тиждень фізичної активності в Коледжі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського в рамках Healhty Challenge 2019

Коледж Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського відібрано до участі в конкурсі міні-грантів в рамках пілотного проекту Healhty Challenge 2019 серед закладів вищої освіти Дніпропетровської, Черкаської, Миколаївської та Одеської областей! Дана програма має на меті поширення здорового способу життя серед молоді у ЗПТО та ЗВО.

Саме тому, з 22 по 28 квітня 2019 року в Коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського пройшов тиждень фізичної активності, відеозвіт якого можна переглянути в матеріалі, який прикріплено нижче: