Тренінгове заняття для студентів-економістів Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського на тему: «Стратегічні напрями функціонування фінансових інструментів регіональної політики Європейського Союзу»

20 березня 2019 року студенти третього курсу економічних спеціальностей Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського мали слушну нагоду прослухати тренінгове заняття Стройко Тетяни Володимирівни, д.е.н., професора, завідувача кафедри міжнародних економічних відносин та економіки факультету економіки Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського на тему: «Стратегічні напрями функціонування фінансових інструментів регіональної політики Європейського Союзу». Під час заходу Тетяна Володимирівна доступно роз’яснила студентам основні механізми функціонування фінансових інструментів регіональної політики Європейського Союзу, зокрема, звідки беруться гроші на фінансування доволі популярних на сьогодні грантових ініціатив, що реалізуються за рахунок Європейського Союзу.

В ході тренінгу майбутні економісти виявляли зацікавленість, ставили запитання, які на сьогодні турбують молоде покоління українців, зокрема про етапи реалізації стратегічної програми Європа 2020 та програму HORIZON 2020 (Горизонт 2020).

Дякуємо Тетяні Володимирівні Стройко за цікаве та пізнавальне тренінгове заняття!