Участь студентів Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського у загальноміському флешмобі «Я маю право голосу»

21 березня 2019 року студенти ІІІ курсу спеціальності «Право» Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського Кривцов Артем та Гончаренко Богдан, як активні параюристи (paralegals) системи БВПД в Миколаївській області, долучилися до участі у загальноміському флешмобі «Я маю право голосу», що відбувся на вулиці Соборній в м. Миколаєві за ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області.

Метою проведення даного заходу є надання інформації щодо реалізації виборчих прав, можливостей їх захисту, зокрема, за допомогою системи безоплатної правової допомоги.

Мешканці та гості міста Миколаєва дізналися актуальну інформацію щодо реалізації виборчих прав, можливостей їх захисту, зокрема, за допомогою системи безоплатної правової допомоги. А для юних правників коледжу, це вдала нагода закріпити свої теоретичні знання на практиці, навички ораторського мистецтва та отримати цінний досвід.