Студенти коледжу відвідали Миколаївський обласний будинок дитини

Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий.
Марк Твен

Студенти другого курсу спеціальності «Соціальна робота» Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, разом із куратором Саранчук І.В., долучаються до Тижня добра, який наразі проходить в місті Миколаєві. На початку тижня дівчата відвідали Миколаївський обласний будинок дитини та передали дітям одяг, памперси, речі особистої гігієни та канцелярські товари. Помітним було хвилювання студенток. Хтось із них відвідує дитячий будинок вперше, хтось уже має досвід, але всі однаково переймалися, чи все пройде добре. Дорогою ділилися досвідом і розповідали, хто скільки заспокійливого випив.

Важливо не забувати про такі місця і знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто її дійсно потребує. Все просто: аби відвідати дитячий будинок, треба його знайти, обрати, зв’язатися з координатором і домовитися про зустріч. Також завчасно варто дізнатися про їхні потреби, адже в кожному інтернаті можуть бути свої вимоги та побажання.

І, найголовніше, знайте: цим дітям не потрібна жалість! Їм потрібні увага і любов!!!