Кваліфікаційні іспити успішно складено

У ВСП «Фаховий коледж МГНУ імені В.О.Сухомлинського» з 18 по 24 червня 2024  року відбулись комплексні кваліфікаційні іспити за фахом для здобувачів освіти спеціальностей 081 Право, 231 Соціальна робота, 13 Прикладна математика та захист дипломних проєктів для здобувачів освіти спеціальності і 123 Комп’ютерна інженерія.

Головним завданням кваліфікаційного іспиту за фахом є перевірка якості професійної підготовки фахових молодших бакалаврів з права, виявлення відповідності підготовки випускника до вимог освітньо-професійної програми.

Студенти віх спеціальностей продемонстрували добрі знання та вміння, здобуті у коледжі за час навчання, а 455 групи ще й вміння застосовувати теоретичні знання на практиці, розробивши реальні проєкти, які можуть бути впроваджені у виробництво та різні сфери діяльності.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо їм подальших успіхів у професійній діяльності . У добрий путь, наші випускники!