Година пам’яті “Голоси дітей…” (355 та 425 групи)

З 2021 року рішенням Верховної Ради України 4 червня запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання.

У День пам’яті дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії, зі студентами 355 та 425 груп було проведено годину памятіГолоси дітей…”, під час якої вшанували хвилиною мовчання маленьких українців і усвідомили, що не можна забувати дітей, які безневинно загинули від руки окупанта.Студенти вирізали фігурку сердечка з бумаги, як символом перерваного дитячого життя…