Захист курсових робіт студентами 425 групи

Курсова робота перевіряє не лише теоретичну і практичну підготовку майбутнього фахівця, але і його вміння працювати з літературою, досліджувати, аналізувати, систематизувати, узагальнювати, вести наукові дослідження під керівництвом викладача.

Відповідно до графіку захисту курсових робіт, відбувся захист наукових досліджень студентів  425 групи спеціальності 231 «Соціальна робота». Курсові роботи були присвячені актуальним темам методики і технології  соціальної роботи.

Майже всі курсові роботи були виконанні з дотриманням методичних рекомендацій, розроблених членами циклової комісії економіко-гуманітарного та загальноосвітнього напряму підготовки та мали практичне спрямування. Студенти чітко, логічно та змістовно відповідали на питання членів комісії.

Курсові роботи підготовлені з дотриманням стандартів наукової етики та принципів академічної доброчесності. Вітаємо студентів з успішним захистом курсових робіт та бажаємо подальших наукових звершень!