Зустріч викладачів НУК  імені адмірала Макарова з випускиками коледжу

Перед випускниками коледжів у процесі формування орієнтирів на майбутнє гостро постає проблема професійного самовизначення. Молодь потребує підтримки і кваліфікованої допомоги у виборі подальшого отримання якісної освіти.  Саме тому 9 квітня 2024 року відбулася зустріч викладачів кафедри Факультету економіки моря НУК  імені адмірала Макарова з випускниками коледжу. Випускникам коледжу розповіли про перспективи навчання в університеті  та наголосили на важливості отримання якісної  вищої освіти для подальшого життєвого успіху.  Учасники заходу розглянули особливості вступної кампанії-2024 та сфокусували їх увагу на переліку сертифікатів ЗНО та НМТ – минулих років та цьогорічних, необхідних для вступу.