Профорієнтаційна зустріч з учнями Миколаївської гімназії № 17 імені Саражана В.Г. та Миколаївської гімназії №15

Викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» продовжує заходи з профорієнтації у 2023-2024 н.р. Цього разу Санайко К.М., заступник директора з виховної роботи, викладач вищої категорії проведення онлайн-зустріч профорієнтаційного заходу з учнями Миколаївської гімназії № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаївської області та  Миколаївської гімназії №15 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Метою профорієнтаційної зустрічі для учнів є допомога у виборі закладу освіти та професії, яка найкраще відповідає їхнім особистим і професійним цілям.

У рамках профорієнтаційної зустрічі учні шкіл мали можливість отримати вичерпну інформацію про коледж, його спеціальності та умови вступу.