Конкурс ранкової гімнастики «Спортивний будильник»

З метою пропаганди рухової активності та здорового способу життя, залучення підлітків до регулярних занять фізичною культурою, викладачем фізичної культури Анікіним І.С. у ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» було проведено конкурс ранкової зарядки «Спортивний будильник».  До участі в конкурсі долучилися студенти І та ІІ курсів – Горобець Альона, Дементьєва Яна, Саночкіна Дарина (125 група), Горбань Діана, Приймак Дарина, Чижевська Вікторія (135 група), Бабенко Юлія (215 група).

Усі учасники цікаво та оригінально підійшли до проведення ранкової зарядки демонструючи відмінну фізичну підготовку, уміння та навички у спортивних вправах.

Дякуємо усім, хто прийняв участь у заході! Сподіваємося, що ранкова зарядка стане невід’ємною частиною життя кожного.