Онлайн-захід «Love is in the languages ​​of the world» до Дня святого Валентина

У рамках тижня англійської мови 14 лютого 2024 року у ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» відбувся онлайн-захід на тему «Love is in the languages ​​of the world» – Кохання – мовами світу. Викладачем іноземної мови Левицькою В. С. та студентами І курсу спеціальності 081 «Право», Коробковою Оленою та Пятаченко Анастасією, була підготовлена розважальна програма для студентів І-ІІ курсів, з метою удосконалення комунікативної компетенції та поглиблення знань з цією темою, вміння працювати в парах та  виховування  культури спілкування.

За результами квізу перше місце здобув Поліщук Ігор (студент І курсу спеціальності 081 «Право»),  2 місце Буднюк Антон (студент І курсу, спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія») та 3 місце посіла Кліщук Тетяна (студентка ІІ курсу, спеціальності 081«Право»).

Вітаємо переможців! Зичимо всім знайти кохання, освідчитися, почитати вірші, додати яскравих мирних барв для перезавантаження та внутрішнього відновлення у ці буремні важкі часи!