Інтерактивне змагання англійською мовою «The Smartest»

У рамках проведення тижня англійської мови викладачем вищої категорії Левицькою В. С. було проведено інтерактивне змагання англійською мовою «The Smartest». Змагалися студенти І-ІІ курсів, вдосконалюючи навички аудіювання, говоріння, логічне мислення, пам’ять та увагу. Захід сприяв і розвитку впевненості у своїх силах та знаннях.

Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури. Учасники із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими, розвивали інтелектуальні здібності за допомогою гри.

Отже, серед 18 учасників І місце посівПавлінський Даніїл, студент 2 курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія», 2 місце – Бережний Марк, студент 2 курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія», 3 місце – Кравченко Єгор, студент 1 курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!