Маленької допомоги не буває

За ініціативи заступника директора з навчальної роботи, Сахарової О.М., студенти та викладачі коледжу долучились до благодійної акції «Маленької допомоги не буває», яка тривала з 10 по 20 грудня 2023 року. Студенти та викладачі збирали нашим Захисникам теплі речі, обереги та різні смаколики, окопні свічки, аби Воїни відчули турботу і вдячність студентства за те, що завдяки тим, хто на фронті, вони мають змогу навчатися.

Все, що було зібрано під час акції (+ листи та побажання для військових), напередодні Нового року передали військовим. Військові щиро подякували за теплі речі, смаколики та зворушливі листи зі словами глибокої вдячності. І передали слова – все буде Україна!

Дякуємо кожному, хто долучився до акції та передав частинку свого тепла та любові нашим Героям, які щодня захищають нашу країну. Дякуємо Новій пошті за підтримку наших Воїнів та безплатну доставку посилок!