Виховна година «Безпечні зимові канікули»

Закінчується перший семестр, і настає пора відпочинку, свят та розваг. Для того, щоб зимові канікули були безпечними й корисними, студенти пригадали найголовніші в житті правила. З метою формування здоров’язберігаючих компетентностей  для студентів 355 та 425 груп було проведено тематичну виховну годину  “Безпечні зимові канікули” (куратор Подгорна А. О.).

Проведена лекція спонукала студентів ще раз замислитися над тим, наскільки важливо кожному усвідомлювати власну відповідальність за своє життя та здоров’я.

На виховній годині обговорили правила мінної безпеки, правила безпеки на льоду та правила протипожежної безпеки. Особливу увагу приділили правилам  пожежної безпеки під час святкування Нового року та протягом усіх канікул, зокрема зупинилися на небезпеках використання піротехнічних засобів.