Результати анкетування здобувачів фахової передвищої освіти щодо якості освітнього процесу та освітньої діяльності в 2022-2023 н. р.

Анкетування здобувачів фахової передвищої освіти проходило з 17.01.2023 по 26.01.2023 на електронному ресурсі коледжу у Google Form. Загалом анкетування пройшов 71 студент.

Розмежування здобувачів освіти відбувалося за спеціальностями, за якими вони навчаються.

Здобувачам було запропоновано відповісти на запитання, які стосувались визначення рівня якості освітньої програми, освітнього середовища, освітнього процесу, освітньої діяльності, критеріїв оцінювання, методів та форм навчання та соціального клімату.

Опитувальник налічував 31 питання. Питання були запропоновані у різних формах відповіді:

– Форма (Так; Ні; Інше);

– Форма (Так; Ні)

– Надання оцінки за критеріями по 5 бальній системі (де 5 балів – «відмінно»; 1 бал – «погано»);

– Вибір з запропонованих тверджень (вибір декількох варіантів відповідей);

– Відповіді на запитання у довільній формі.

Опитування респондентів показало, що більше половини здобувачів освіти задоволені якістю освітньої програми, за якою навчаються; освітнім середовищем, освітнім процесом, освітньою діяльністю, критеріями оцінювання, методами та формами навчання в коледжі.

Результати анкетування в розрізі кожного питання розміщенні за посиланням: