Виховна година до Дня гідності та свободи

Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

Для студентів 355 та 425 груп коледжу куратором Подгорною А. О. було проведено виховну годину на тему «Свободу не  спинити: революція гідності», мета якої: сформувати у студентів ціннісне ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвивати почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховувати патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину.

Під час заходу було наголошено на таких поняттях як гідність та свобода та згадано події, що відбувалися в Україні починаючи з листопада 2013 року, та які тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни і нині.