Всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті»

Студенти ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» взяли участь в акції «Запали свічку».

На початку ХХ століття Україна пережила три Голодомори: 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. Найбільш трагічним з них виявився голод 1932-1933 років, що організувала радянська влада з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Трагічні події та злочини сьогодення доводять: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Нині серед живих залишились надзвичайно мало тих, хто пережив Голодомор 1932-1933 років та й голод 1946-1947 років.

Їхні спогади, їхні світлини, пам’ятки минулого, що вони зберігають, зміцнюють пам’ять роду і національну пам’ять. Наше завдання зберегти і передати цю пам’ять наступним поколінням, зберегти історію живою.