Вітання з призначенням стипендії міського голови та Миколаївської міської ради

У Миколаєві 21 листопада 2023 року в урочистій обстановці  у Миколаївському академічному художньому драматичному театрі відбулася церемонія вручення премій міського голови. Нагороди вручали за відмінне навчання, активну участь в економічному та культурному розвитку міста, за громадську активність та волонтерську діяльність.

За сумлінне навчання, активну громадську позицію нагороджені стипендією міського голови та міської ради за підсумками діяльності у 2022-2023 рр. студенти нашого коледжу: Євдокимова Анастасія Євгенівна, студентка IV курсу денної форми навчання спеціальності 231 Соціальна робота та Ковальська Вікторія Олександрівна, студентка II курсу спеціальності 072  Фінанси, банківська справ та страхування, з чим ми їх щиро і вітаємо!

Стипендія є важливим мотиваційним чинником та підтримкою студентів закладів освіти м.Миколаєва, які успішно навчаються,  здійснюють  наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті закладу освіти та міста.

Нехай ця нагорода стане мотивацією для подальших професійних злетів!