ВИХОВНА ГОДИНА: «МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!»

Сьогодні, 1 вересня, у ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» відбулися онлайн-заходи з нагоди початку нового навчального року в умовах, коли  наша Батьківщина веде боротьбу  за свою свободу і незалежність. Ми завжди пам’ятаємо та висловлюємо глибоку шану і вдячність тим, хто тримає мирне небо над нами.

Кураторами коледжу були організовані кураторські години на  тему «Ми українці: честь і слава незламним!». Студенти та педагоги вшанувати хвилиною мовчання та глибокої пошани загиблих героїв, пригадали загиблих захисників, які були тісно пов’язані з нашим університетом – Сергія Гуссіді,  педагога, активіста, учасника АТО/ООС, кіборга, оборонця Донецького аеропорту, нагородженого орденом «За мужність» III ступеня, який приймав участь у коледжівських заходах, присвячених Дню козацтва у 2021 році… Віталія Бохонка, майора, командира батальйону, 25 окремої повітряної десантної бригади,  повного кавалера Ордена Богдана та Героя України (посмертно) Хмельницького … Студенти висловили свої думки на тему, що для мене значить бути українцем, розповіли про знайомих, які боронять нашу державу, символічними сердечками-смайликами висловили слова щирої вдячності нашим воїнам, які захищають їх від російського агресора. Взірцем для здобувачів освіти стали стійкість та незламність українців на шляху до Перемоги, що сьогодні захоплюють весь світ.

Тож новий навчальний рік стартував. Нехай він буде плідним, багатим на звершення та яскраві події для усіх нас!

Безмежно дякуємо нашим захисникам і захисницям, які обороняють рідну країну. Слава Україні! Героям Слава!