Захист дипломних проектів групи 455 (ІІ підгрупа) в сфері комп’ютерної інженерії

27 червня 2023 року у ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» відбувся захист дипломних проєктів студентами 4 курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» (2 підгрупа).

Для проведення захисту дипломних проектів було створено кваліфікаційну комісію в складі голови ЕК Дінжоса Романа Володимировича, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедрою фізики, математики  і комп’ютерних наук Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та членів комісії: Божко Надії Валеріївна, викладача вищої категорії,  викладача-методиста, ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського»; Бірковської Ірини Сергіївни, голови циклової комісії технічного напряму, викладача ІІ категорії ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського»; Михальченка Ігора Валерійовича, викладача ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського»; секретаря –  Кузьміної Катерини Олександрівни, провідного фахівеця ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського».

Дипломний проєкт – це випускна кваліфікаційна робота студента, яка виконується на завершальному етапі навчання. Вона має комплексний характер і пов’язана з використанням набутих студентом знань, умінь та навичок зі спеціальних дисциплін.

Захист дипломних проєктів відбувався дистанційно з використанням інформаційно-комунікаційних технологій та пройшов успішно. У процесі захисту дипломних проєктів студенти переконливо, логічно та наочно викладали основні результати своїх досліджень, обізнано відповідали на питання членів комісії, показували високий рівень професійних знань і практичних навичок, що надбали під час навчання у коледжі.

Голова та члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень виконання та захисту представлених дипломних проєктів. Особливо цікавим були роботи таких студентів: Гліба Юрика та Брагіна Олексія.

Рішення та дії кваліфікаційної комісії студентами, викладачами, членами КК не підлягали оскарженню.

Бажаємо цікавих творчих проектів у професійному майбутньому, а всім нам — скорішої Перемоги. Все буде Україна!