Кваліфікаційний іспит випускників спеціальності 113 Прикладна математика

26 червня 2023 року у ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» відбувся  кваліфікаційний іспит за фахом для випускників денної форми навчання спеціальності 113 Прикладна математика освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» професійної кваліфікації «Технік-програміст».

Кваліфікаційна комісія створена для складання кваліфікаційного іспиту за фахом зі спеціальності 113 «Прикладна математика» студентами 4 курсу ВСП «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» з  галузі знань 11 «Математика та статистика» наказом в. о. директора ВСП «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського» № 13 від 04.05.2023 р.

Голова комісії: Дінжос Роман Володимирович – доктор технічних наук, професор, завідуючий кафедрою фізики і математики Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Члени комісії:

1. Бірковська Ірина Сергіївна, голова циклової комісії технічного напряму, викладач ІІ категорії ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського»;

2. Шленскова Наталія Юріївна, викладач ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського»;

Екзаменатори:

1. Божко Надія Валеріївна, викладач вищої категорії,  викладач-методист, ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського»;

2. Михальченко Ігор Валерійович, викладач ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського».

Секретар:

Кузьміна Катерина Олександрівна – провідний фахівець ВСП «Фахового коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського».

Згідно з розкладом проводились консультації, перелік питань до кваліфікаційного іспиту та екзаменаційні білети були своєчасно затверджені на засіданні циклової комісії технічного напряму підготовки.

Іспити проводилися у добре обладнаній аудиторії ВСП «Фахового коледжу МНУ мені В.О.Сухомлинського» у дистанційному форматі і відзначалися діловою обстановкою і принциповістю. Для встановлення відеозв’язку використовувалося програмне забезпечення Zoom.

Впродовж іспиту забезпечена своєчасність послідовних дій: студенти своєчасно вийшли на відеозв’язок, отримали екзаменаційні білети, своєчасно надіслали відповіді до комісії для перевірки та оцінювання на освітню платформу Moodle, а також отримали результати підсумкової атестації, які Голова комісії озвучив у відеозв’язку.

Комісія виділяє як повні та обґрунтовані відповіді таких студентів: Бухтіярова Дениса та Трача Владислава.

Рішення та дії кваліфікаційної комісії ні студентами, ні викладачами, ні членами КК не оскаржувались.

Дорогі наші випускники! Вітаємо Вас із успішним завершенням ще одного важливого етапу у Вашому житті! Нехай Ваше життя після закінчення навчання буде цікавим, успішним та сповненим новими досягненнями! І нехай доля та Вищі сили допоможуть Вам здійснити найсміливіші мрії під мирним українським небом!