Переможці XVІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок»

У травні 2023 року студенти І та ІІ курсів ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» долучились до участі у XVІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з англійської мови.

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» – це можливість перевірити свої знання та повторити вивчений матеріал. На учасників чекали захопливі інтерактивні завдання.

Олімпіади «На урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх. Кожний учасник олімпіади отримав унікальну можливість продемонструвати реальний рівень знань та проявити власні здібності.

За підсумками, студенти ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського» посіли І-ІІІ місця та отримали дипломи:

І ступеня – Шевченко Тетяна, студентка 135 групи; Шматолоха Вікторія –  студентка 225 групи;

ІІ ступеня – Мачарський Владислав, студент 115 групи;   Кислиця Ірина, студентка 215 групи; Дорофеєва Марія – студенка 225 група;

ІІІ ступеня –  Пазенко Аліна,  Головченко Аліна, Бережний Марк – студенти 155 групи; Баскутіс Катерина – студентка 225 групи; Бобейко Вікторія – студенка 215 групи.

Вітаємо наших переможців та їх керівника – Левицьку Вікторію  Сергіївну, викладача вищої категорії циклової комісії загальноосвітнього та економіко-гуманітарного напряму підготовки! Бажаємо всім студентам-учасникам олімпіади й надалі виявляти таку ж наполегливість, ентузіазм та віру в свої сили!